RörBjörnen Personal

Björn Hermansson  VD, Kalkylerare o Projektledare  070-668 07 17  bjorn@rorbjornen.se

Björn Hermansson
VD, Kalkylerare o Projektledare

070-668 07 17
bjorn@rorbjornen.se

Annika Thorell  Service ansvarig o Fakturering  0735-17 75 98  annika@rorbjornen.se

Annika Thorell
Service ansvarig o Fakturering

0735-17 75 98
annika@rorbjornen.se

Niklas Eriksson  Kalkylerare och Projektledare  0735-17 75 93  niklas@rorbjornen.se

Niklas Eriksson
Kalkylerare och Projektledare

0735-17 75 93
niklas@rorbjornen.se

Ulf Deckmark  Personal och Ekonomi  070-530 93 31  ulf@rorbjornen.se

Ulf Deckmark
Personal och Ekonomi

070-530 93 31
ulf@rorbjornen.se

Robert Funcke  Montör   robert@rorbjornen.se

Robert Funcke
Montör

robert@rorbjornen.se

Jacob Boström   Montör   jacob@rorbjornen.se

Jacob Boström
Montör

jacob@rorbjornen.se

Mikael Karlsson  Montör   mikael@rorbjornen.se

Mikael Karlsson
Montör

mikael@rorbjornen.se

Pasi Laukkanen  Montör   pasi@rorbjornen.se

Pasi Laukkanen
Montör

pasi@rorbjornen.se

Roger Nässen  Montör   roger.nassen@rorbjornen.se

Roger Nässen
Montör

roger.nassen@rorbjornen.se

Jan Eriksson  Montör   jan@rorbjornen.se

Jan Eriksson
Montör

jan@rorbjornen.se

Tomas Enström  Montör   tomas@rorbjornen.se

Tomas Enström
Montör

tomas@rorbjornen.se

Thomas Persson  Montör   thomas@rorbjornen.se

Thomas Persson
Montör

thomas@rorbjornen.se

Tobias Lindgren  Montör   tobias@rorbjornen.se

Tobias Lindgren
Montör

tobias@rorbjornen.se

Anton Arnelo  Montör   anton.arnelo@rorbjornen.se

Anton Arnelo
Montör

anton.arnelo@rorbjornen.se

Johan Björkström  Montör   johan.bjorkstrom@rorbjornen.se

Johan Björkström
Montör

johan.bjorkstrom@rorbjornen.se

Theo Forsman  Montör   theo.forsman@rorbjornen.se

Theo Forsman
Montör

theo.forsman@rorbjornen.se

Tim Hedlund  Montör   tim.hedlund@rorbjornen.se

Tim Hedlund
Montör

tim.hedlund@rorbjornen.se

Freddie Rastehed  Montör   freddie.rastehed@rorbjornen.se

Freddie Rastehed
Montör

freddie.rastehed@rorbjornen.se

Oskar Malmström  Montör   oskar.malmstrom@rorbjornen.se

Oskar Malmström
Montör

oskar.malmstrom@rorbjornen.se

Ken Nordlund  Montör   ken.nordlund@rorbjornen.se

Ken Nordlund
Montör

ken.nordlund@rorbjornen.se

Mattias Attermo  Montör   mattias.attermo@rorbjornen.se

Mattias Attermo
Montör

mattias.attermo@rorbjornen.se

Niklas Svensson  Montör   niklas.svensson@rorbjornen.se

Niklas Svensson
Montör

niklas.svensson@rorbjornen.se

Jonas Schill  Montör   jonas.schill@rorbjornen.se

Jonas Schill
Montör

jonas.schill@rorbjornen.se

Otto Bondeson  Montör   otto.bondeson@rorbjornen.se

Otto Bondeson
Montör

otto.bondeson@rorbjornen.se

 
man.jpg

Vill du jobba här? Ring oss nu: 08-742 60 22